Darbo grafikas

Paskeblta: 2018-03-14 Atnaujinta: 2022-01-10

SPORTO CENTRO ADMINISTRACIJOS 2022 METŲ SAUSIO–GEGUŽĖS MĖN.DARBO  GRAFIKAS

 

Darbuotojo vardas, pavardė

PareigybėSavait. darbo valandos 

PIRMADIENIS

 

ANTRADIENIS

 

TREČIADIENIS

 

KETVIRTADIENIS

 

PENKTADIENIS

 

ŠEŠTADIENIS

 

 

Laikas

Laikas

Laikas

Laikas

Laikas

Laikas

Laikas

Linas Mitkus

Direktoriaus pavaduotojas,

 

40 val.

 

8.00 – 17.00

8.00 – 17.00

8.00 – 17.00

8.00 – 15.45

10.00 – 19.00

 

Laima Jasmontienė

Specialistė

40 val.

8.00 – 17.00

8.00 – 17.00

8.00 – 17.00

8.00 – 17.00

8.00 – 15.45

 

 

Jonas Dainius

vairuotojas

40 val.

 

12.00 – 21.00

12.00 – 21.00

12.00 – 21.00

12.00 – 21.00

9.00 – 18.00

 

Jonas Dainius

Pagalbinis darbininkas

20 val.

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

 

Stanislovas Penkus

Pagalbinis darbininkas

40 val.

8.00 – 17.00

8.00 – 17.00

8.00 – 17.00

8.00 – 17.00

8.00 – 15.45

 

 

Kristina Vasiliauskė

valytoja

40 val.

10.00-19.00

10.00-19.00

10.00-19.00

10.00-19.00

10.00-17.45

 

 

Laima Šakalienė

Valytoja

40

6.00-8.00

13.00-17.00

20.00-22.00

8.00-14.00

20.00-22.00

8.00-14.00

15.00-17.00

12.00-15.00

17.00-22.00

10.00-15.00

19.00-22.00

 

 

SPORTO CENTRO TRENERIŲ 2022 M. SAUSIO–BALANDŽIO MĖN. TRENIRUOČIŲ GRAFIKAS

 

Trenerio pavardė

Sav

val.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

Laikas

Vieta

Laikas

Vieta

Laikas

Vieta

Laikas

Vieta

Laikas

Vieta

Laikas

Vieta

Laikas

Vieta

1.K.Rimkūnas

B/k irklavimas –6 val

B/k irklavimas-16 val.

 

22

 

16.30

18.00

 

 

Irklavimo bazė

 

 

 

 

Irklavimo bazė

 

16.30

18.00

 

 

Irklavimo bazė

 

 

 

Irklavimo bazė

 

 

 

 

Irklavimo bazė

 

11.00

12.30

 

 

Irklavimo bazė

 

 

 

15.00

16.30

15.00

17.30

15.00

16.30

15.00

17.30

15.00

17.30

9.30

11.00

 

2. A. Donėla

l.atletika –7val.

l.atletika-14 val.

21

16.00

17.30

17.30

19.45

Pranciškaus Žadeikio gimnazija arba Bartuvos stadionas

 

-

 

17.3019.00

Pranciškaus Žadeikio gimnazija

 

15.30

17.00

17.00

19.15

Pranciškaus Žadeikio gimnazija arba Bartuvos treniruočių salė

 

17.30

18.15

18.15

19.45

Pranciškaus Žadeikio gimnazija arba Bartuvos stadionas

 

15.00

16.30

16.30

18.00

Pranciškaus Žadeikio gimnazija arba Bartuvos stadionas

 

-

 

Sporto komplekso

salė

 

 

12.45

14.15

 

3.L.Mitkus

Krepšinis 10 val.

10

 

 

 

19.45

21.15

Bartuvos  progimnazija

 

 

19.30

21.00

 

Bartuvos  progimnazija

19.00

21.15

Bartuvos  progimnazija

 

13.00

15.15

 

Bartuvos  progimnazija

 

-

 

4.G.Kova

1. futbolas 7 val.                

2. futbolas-9  val.

15

16.00

17.30

 

Bartuvos progimnazija

 

 

16.00

18.15

Bartuvos progimnazija

16.00

16.45

17.00

18.30

Bartuvos progimnazija

15.00

16.30

16.30

18.00

Bartuvos progimnazija

16.00

17.30

17.3019.00

Bartuvos progimnazija

 

 

 

 

 

 

 

 

5.R.Mažrimas

dziudo-7 val.

 

dziudo-14 val.

21

15.00

16.30

Sporto komplekso

dziudo

salė

 

 

Sporto komplekso   dziudo salė

-

-

14.45

16.15

Sporto komplekso žaidimų salė arba Higienos centras

 

14.30

16.45

Sporto komplekso žaidimų salė ir

dziudo

salė

 

-

Sporto komplekso žaidimų salė ir

dziudo

salė

 

 

 

16.30

18.45

16.30

18.00

-

16.15

18.30

16.45

19.00

11.00

13.15

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

6. Aloyzas Jasmontas

l.atletika – 8 val.

 

l.atletika – 15 val.

23

15.30

17.00

 

17.00

19.15

Sporto komplekso    salė

15.30

17.00

 

17.00

19.15

 

 

Sporto komplekso   salė

15.30

17.00

 

17.00

19.15

 

 

Sporto komplekso   salė

 

 

 

 

 

 

 

15.30

17.00

 

17.00

19.15

 

Sporto komplekso

salė

 

10.00

11.30

17.00

18.00

Sporto komplekso   salė

 

Higienos centras

 

 

7. Rimantas Liubinas

rankų lenkimo sportas – 11 val.

11

 

 

 

 

15.30

17.45

Sporto komplekso salė

15.30

17.45

Sporto komplekso salė

15.30

17.45

Sporto komplekso salė

15.30

17.00

Sporto komplekso salė

 

 

8 .Z.Sendriūtė

Lengvoji atletika – 8 val.

8

15.00

17.00

Sporto komplekso   salė

 

 

15.00

16.00

 

16.30

17.30

Sporto komplekso   salė

Higienos centras

 

 

15.00

17.00

Sporto komplekso   salė

 

 

 

 

 

 

9. K.Sakalauskas motobolas-10 val.

10

20.00

22.15

Bartuvos progimnazija

 

 

 

 

20.00

22.15

Bartuvos progimnazija

 

 

13.00

17.00

Motodromas

 

 

10. P. Mitkus

Krepšinis 5 val.

Krepšinis 9 val.

14

17.30

19.00

19.00

20.30

 

Bartuvos progimnazija

15.00

17.15

17.15

19.30

 

 

Bartuvos progimnazija

-

 

17.15

18.45

 

 

Bartuvos progimnazija

-

 

18.00

19.30

 

 

Bartuvos progimnazija

 

 

 

 

 

 

11. Antanas Donėla

dviračiai

6.20

 

 

 

 

 

 

18.00

19.30

Dviračių bazė

18.00

19.30

Dviračių bazė

14.15

16.05

Dviračių bazė